FAQ

Poniższy zestaw najczęściej pojawiających się pytań i odpowiedzi powinien pomóc Ci rozwiązać Twój problem. Jeśli jednak nie znalazłeś interesującego Cię tematu zachęcamy do kontaktu

W żadnym wypadku. Podczas kursu tłumaczę zarówno podstawowe aspekty inwestowania w różne instrumenty, jak i techniczne elementy ukazujące relacje pomiędzy aktywami.
Kurs składa się z siedmiu części: a) akcje, b) obligacje, c) metale szlachetne, d) system monetarny, waluty i blockchain, e) surowce przemysłowe, energetyczne oraz rolne, f) nieruchomości i REITy, g) budowa portfela inwestycyjnego. Przerobienie każdego z wymienionych działów zajmuje ok. dwa tygodnie.
Podczas każdego z działów praca wygląda w ten sam sposób. Otrzymujecie 4-godzinny materiał video oparty o 100-190 slajdów. Jednocześnie udostępniony zostaje e-book, stanowiący streszczenie danego działu (25-30 stron). Na przyswojenie materiałów potrzebujecie od 4 do 8 godzin. Kolejny etap to praca domowa (5 zadań do każdego działu), którą sprawdzają moi pracownicy. Jeśli została ona zrobiona poprawnie – w porządku. W innym przypadku tłumaczymy gdzie zostały popełnione błędy, a także pokazujemy w jaki sposób zadanie powinno zostać rozwiązane. Każdy etap został podsumowany kilkugodzinnym webinarem, w trakcie którego najpierw omawiamy najczęściej popełniane błędy z zadań domowych, a następnie odpowiadam na 30-50 pytań ze strony uczestników. UWAGA - ponieważ kurs jest obecnie sprzedawany w wersji biernej, wszystkie materiały są już nagrane i dostępne od razu po zalogowaniu do Panelu Inwestora.
Nauka zajmuje ok. 5 godzin tygodniowo.
Wszystkie materiały kursu będą dostępne do 30 marca 2021 roku. Dostęp do kopiowania ruchów inwestycyjnych będzie aktywny do 15 maja 2020 roku.
Nie ma takiej możliwości. Kurs sprzedajemy wyłącznie jako całość.
Oczywiście. W ramach Kursu opublikuję 6 nowych raportów specjalnych, Które będą stanowić dodatkową wartość edukacyjną oraz przynajmniej 2 podcasty.
E-booki zawierają materiały z kursu w przystępnej formie pisemnej oraz najważniejsze wykresy. Łącznie ponad 200 stron.
Na skorzystanie z konsultacji macie 12 miesięcy od momentu zakupu kursu. Do wyboru jest 1 godzina konsultacji z Traderem21 lub 2 godziny z Zespołem Inteligentnego Inwestora.
Szczegóły dotyczące podejmowanych przeze mnie decyzji inwestycyjnych będą przesyłane do wszystkich uczestników. Składają się one z informacji o zajęciu pozycji na danym aktywie, wielkości tej pozycji (% udziału portfela) i krótkiego uzasadnienia decyzji. Otrzymujecie również informację natychmiast gdy zdecyduję się daną pozycję zamknąć. Kopiowanie ruchów inwestycyjnych jest aktywne do 15 maja 2020 roku.
Podcasty będą to nagrania audio Tradera21 na przynajmniej 2 tematy "Jak dobierać spółki pod short?" oraz "Jak rozpoznać dno bessy?".
Płatności można dokonywać przy pomocy przelewu na rachunek bankowy w PLN, EUR lub USD podany w trakcie rejestracji.
Dostęp do kursu / kopiowania otrzymuje się gdy zaksięgujemy wpłatę. Zazwyczaj do 48h od wysłania przelewu.
W takiej sytuacji należy zgłosić problem wysyłając maila na adres kontakt@inteligentnyinwestor.pl
W panelu logowania dostępna jest opcja „zapomniałem hasła”. W razie dalszych problemów należy wysłać maila na kontakt@inteligentnyinwestor.pl
Wystarczy wysłać maila na adres kontakt@inteligentnyinwestor.pl
Każdy uczestnik ma prawo rozmyślić się do momentu aktywowania dostępu do kursu/kopiowania. W takim przypadku zwracamy 100% wpłaconej sumy. Po otrzymaniu maila informującego o aktywacji konta, możliwość zwrotu całości lub części z wpłaconej sumy nie jest możliwa.
Kurs nie podlega przecenie dla absolwentów poprzednich edycji.